logos

Причини відтоку працівників:

  • Пропозиції кращої зарплати в іншій компанії за виконання аналогічних функцій чи обов’язків
  • Комфортніші умови праці при аналогічному рівні зарплати
  • Знання усього процесу підприємства – заснування власного бізнес-проекту
  • Відсутність кар’єрного росту та розвитку

Як працює наша методика?

Перерозподіл процесів між працівниками таким чином, щоб працівники мали найвищий рівень самомотивації та бажали розвиватись.

BRIT System проводиться з метою покращення бізнес-процесів, збільшення їх результативності та зменшення ризиків втрат, а також оптимізаційного скорочення персоналу, без зменшення ефективності роботи організації; зрозуміти атмосферу в організації корпоративної культури.

За підсумками дослідження клієнт отримує розгорнутий аналітичний звіт, а також алгоритм дій, які потрібно впровадити та побачить поточний рівень лояльності персоналу та рівень розвитку корпоративної культури.

Про продукт

Human Resource Management Center впровадила систему підвищення ефективності роботи підприємств, які дозволяють збільшити прибутки підприємств за рахунок використання прихованих резервів ефективності без додаткових капіталовкладень. За даними досліджень (на ринку України нами досліджено більше 270-ти підприємств різних галузей) прихована ефективність становить від 40% до 60%. Це означає, що підвищити ефективність або прибутковість бізнесу можна як мінімум на 50% без додаткових вкладень коштів. Чітко встановлено взаємозв’язок між фінансовими показниками підприємства та показниками ефективності роботи підрозділів і працівників.

Глибокий аналіз систем управління повністю підтверджує, що всі організації стикаються з подібними проблемами втрат ефективності при переході від однієї стадії росту до іншої. Але кожна організація унікальна з точки зору її людей, операцій та організаційної культури. Таким чином, ми працюємо з кожним клієнтом, щоб зрозуміти його потреби та розробити індивідуальні рішення для вирішення цих потреб. У системах управління, “індивідуальне рішення” складається з інструментів (одного або декількох) обраних для отримання більш якісного та швидкого збільшення ефективності підприємства.

  • Human Resource Management Center працює лише з вимірними показниками та чіткими структурними системами. Вимірні показники дають можливість не тільки систематизувати послідовність дій, але і прийняти швидкі правильні рішення для збільшення ефективності підприємства. Ми постійно проводимо дослідження та вдосконалюємо свої системи, моделі та інструменти.
  • Ми не тільки розробляємо інструменти та методики, але і підтверджуємо їх шляхом постійних досліджень і практичного використання нашими клієнтами. Крім того, наша робота з клієнтами фокусується не лише на реалізації конкретних інструментів системи управління, але і на розробці вимірних результатів для точної оцінки.

Подати заявкуНатисніть тут

Human resource management center

– це корпоративний центр для обслуговування підприємств учасників Всеукраїнської Асоціації Керівників Бізнесу — UABL