logos

Про нас

Human resourse management center

— це корпоративний центр для обслуговування підприємств членів Всеукраїнської Асоціації Керівників Бізнесу — UABL.

Місія та візія

Візія: Допомагати організаціям успішно розвиватись та донести важливість людини в системі.

Місія: Вдосконалити системи компаній та підвищити роль людини.

Фокусування та відмінність

Ми єдині хто досліджує психофізіологію процесів та підвищує продуктивність праці за рахунок «рідної» роботи працівників.

Цінності

В основі успішного бізнесу завжди є люди: клієнти на працівники, а технології та автоматизовані системи —  це інструменти їх комфортної взаємодії.

Руслан Бельтюков

Досвід у сфері управління понад 20 років, пройшов шлях від рекламного агента до директора рекламного холдингу (8 підприємств). Кваліфікаційний ступінь МВА здобув у Львівському інституті менеджменту. Проходив програму DYB організовану IFL Stockholm School of Economics (Швеція). Розробник програм комплексного розвитку бізнесу та системи підвищення ефективності бізнесу, яка на сьогоднішній день є унікальною та успішною у вирішенні проблем дефіциту персоналу та підвищення продуктивності працівників.

Михайло Чорний

Вищу освіту здобув у Львівському національному університеті ім. Івана Франка. Тривалий час працював аналітиком Клубу ділових людей. Спеціалізується на написанні бізнес-планів, бюджетуванні, запуску новостворених підприємств і організації бізнес-процесів. Має досвід громадської роботи та волонтерства. Голова ГО Аналітично-інформаційний центр стратегічного розвитку суспільства.

Human resource management center

– це корпоративний центр для обслуговування підприємств учасників Всеукраїнської Асоціації Керівників Бізнесу — UABL